FAQ

Jak długo muszę czekać na plan żywieniowy?

Po zaksięgowaniu płatności lub potwierdzeniu przelewu, w ciągu 4-7 dni roboczych otrzymasz wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia współpracy.

Czy w trakcie trwania współpracy będziemy mieli stały kontakt?

Tak, bardzo zależy mi na stałym kontakcie, kontaktujemy się przez e-mail oraz wybraną platformę (instagram, facebook). 

Czy bierzesz pod uwagę moje indywidualne preferencje?

To Ty decydujesz ile chcesz mieć posiłków w diecie i co się w niej znajduje. Dzięki ankiecie masz pewność, że w diecie zostaną użyte tylko te produkty, które lubisz, jest też tzw. lista życzeń, gdzie wypisujesz swoje ulubione posiłki aby dieta była jak najbardziej zgodna z Twoimi preferencjami. Dzięki tabeli zamienników sam określasz co jesz oraz jak budżet jesteś w stanie przeznaczyć na dietę.

Czy będę musiał jeść 5 posiłków
dziennie?

Ilość posiłków w ciągu dnia dobieram indywidualnie do Twoich preferencji żywieniowych oraz trybu życia. Dieta nie może kolidować z Twoim życiem codziennym – pracą, czy szkołą. 

Czy produkty użyte w diecie są dostępne w każdym sklepie ?

Tak w diecie używam produktów ogólnodostępnych, które zakupisz zarówno w marketach tj. Biedronka, czy Lidl jak i małych sklepikach.

Czy współpracujesz również z osobami, które chorują na insulinooporność, hashimoto, niedoczynność tarczycy?

Tak, jak najbardziej 😉

Nie mam zbyt wiele czasu na gotowania, czy mimo to, będę mógł zdrowo się odżywiać i osiągnąć wymarzone rezultaty?

Oczywiście ! Dieta jest dostosowana zarówno pod Twoje możliwości czasowe jak i finansowe. Specjalnie dla Ciebie przygotuję pyszne i proste menu, którego przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 30 minut w ciągu dnia.