KIM JESTEM?

Dietetyk i trener personalny

Moja osobista podróż w świecie fitnessu miała wiele wzlotów i upadków, ale jestem naprawdę wdzięczna za wszystkie wyzwania i niepowodzenia, które spotkałam na swojej drodze. Ta droga zainspirowała mnie do poszerzenia wiedzy tak bardzo, jak to tylko możliwe abym w przyszłości mogła pomagać kobietom, które chcą zmiany sylwetki, z problemami, którymi niegdyś sama się borykałam. Na początku sama mocno pobłądziłam w tym świecie i przez lata zmagałam się z zaburzeniami odżywiania. Przebrnęłam przez nieprzyjemny etap bycia „chudą” , gdzie na każdym kroku towarzyszyły mi myśli o jedzeniu i o tym, co zrobić aby nie przytyć, aż do momentu kształtowania sylwetki, który pozwolił mi na nowo cieszyć się życiem.

Niczego nie kocham bardziej niż możliwość prowadzenia zdeterminowanych kobiet do osiągniecia celu związanego z poprawą zdrowia i pracą nad sylwetką. pomagając im tym samym uniknąć wszystkich błędów, które sama popełniałam. 

Paulina ananas

Co zyskasz dzięki współpracy z dietetykiem i trenerem online

Chcę Ci pokazać, że chcąc schudnąć, czy zbudować masę mięśniową naprawdę nie musisz ciągle się ograniczać, stosować ekstremalnych diet, czy innych skrajnych rozwiązań. Nie musisz ciągle czuć się zdezorientowana ani samotna w swojej podróży! MOŻESZ wypracować ciało, z którego będziesz dumna, mając jednocześnie zdrowe/szczęśliwe nastawienie do zmian, które zechcesz wprowadzić w życie! Najważniejsze to abyś zaczęła swoją podróż fitness z miejsca miłości, zrozumienia dla samej siebie, a nie nienawiści do swojego ciała. Te zmiany potraktuj jako dosłowną PODRÓŻ i inwestycję w swoje zdrowie, NA LATA NIE NA KILKA MIESIĘCY. Kilkadziesiąt podopiecznych przechodzi już transformację związaną z ubytkiem masy, poprawą stanu zdrowia, zmianą nawyków żywieniowych więc teraz nadszedł czas na Twoją.

Paulina ananas

DIETETYK Z PASJI

Jestem studentką dietetyki oraz trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem.

Moją przygodę z dietetyką rozpoczęłam 8 lat temu i od tego momentu nieustannie kształcę się w tej dziedzinie. Mam za sobą ukończone studia podyplomowe oraz szereg kursów, dzięki, którym podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuję zdobytą już wiedzę. Aktualnie jestem  tracie realizacji I stopnia studiów magisterskich.

fJako dietetyk on-line w pracy z podopiecznymi zawsze kieruję się indywidualnym podejściem oraz zdrowym rozsądkiem do diety. Cenię sobie luźną głowę – jestem zwolenniczką zasady – DIETA MA BYĆ DLA CIEBIE, A NIE TY DLA DIETY. Właśnie tego samego chcę nauczyć Ciebie.

Moją misją jest propagowanie diety ograniczającej spożycie mięsa i produktów odzwierzęcych jaką jest fleksitarianizm. Chcę pokazać Ci, że taki sposób odżywiania wcale nie musi być nudny ani restrykcyjny.